Elektronický dopis Ivanovi Gašparovičovi (taký s 'klikmi')

Autor: vlado vlk | 19.1.2013 o 17:34 | (upravené 22.1.2013 o 21:19) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  31x

Odpoveď na názor Ivana Gašparoviča, podľa ktorého s ním až na pár jednotlivcov verejnosť súhlasí. (Poslaná dňa 18.01.2012)

Vážený pán Gašparovič,

Motivácia môjho dopisu je vcelku prostá. Pred pár dňami ste v rozhovore na TA3 spomenuli, že kvôli veľkému množstvu podporných e-mailov pochybujete, že verejná mienka Vám nie je naklonená. Preto mi dovoľte vyviesť Vás z omylu. Vaše činy a vystupovanie v poslednom čase (hoci pokojne to môžme predĺžit na celú dobu zhruba od roku 1990) urážajú každého samostatne uvažujúceho občana SR. Dokonca sa javí, že to robíte cielene a pridáva Vám to na popularite medzi Vašimi voličmi, keďže samostatne uvažujúci občania SR Vás pravdepodobne nevolili a celkom určite ich nereprezentujete. Dovoľte mi vysvetliť prečo.

Nie je prijemné sa pozerať, ako sa porušovanie zákonov SR, obzvlášť Ústavy SR, stáva Vašim koníčkom na krátenie dlhých chvíľ. Spomeňme si na odvolávanie pánov Pittnera a Janičinu, ktoré boli protiústavné, 'samozbavenie' mandátu pána Gauliedera, taktiež protiústavne. Okrem toho kopec dalšich zlodejin, spomeňme aspoň privatizáciu Nafty Gbely, ktorú Vám pripisuje o.i. bývalý premier Mečiar. Pravdaže nezabúdam na množstvo zlodejin, ktoré ste pomáhali zakryť, ale to nie je podstatou môjho dopisu Vám. Myslím, že stručné zhrnutie úplne postačuje na zdôvodnenie toho, prečo Vaše činy a vystupovanie urážajú každého samostatne uvažujúceho občana SR.

Ešte na záver jedna poznámočka na margo generálneho prokurátora. Je nanajvýš zaujímavé, že Vám vo vymenovaní Harabina za predsedu Najvyššieho súdu v Júni 2009 nebránilo jeho priateľstvo s medzinárodne hľadaným mafiánom, ktoré v tom čase už bolo verejne známe. Vymenovanie dokonca prebehlo do 24 hodín od jeho pochybného zvolenia, nespĺňal totižto zákonom stanovené kritéria, o.i. v tom čase nebol sudcom.

S pozdravom,

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Érsek sa rozhodol, bratislavské letisko chce dať do prenájmu

Minister predložil návrh na 30-ročnú koncesiu letiska.

SVET

Čoraz viac utečencov mieri na sever Európy cez Slovensko

V Rakúsku vojaci pomáhali pri klasickej policajnej činnosti.


Už ste čítali?